Selecteer een pagina

Met 254 gevonden Passies hebben we in 2020 een nieuw record, net twee meer dan in het vorige recordjaar 2017. Het aantal Matthäus uitvoeringen is weer gestegen, de Johannes heeft er een aantal minder. Er wordt één passie op Texel uitgevoerd en er zit één Markuspassie van JS Bach tussen.

De Passiebarometer blijft gebaseerd op een grondige speurtocht op internet en het checken van uitvoerenden van voorgaande jaren en kan natuurlijk niet compleet zijn, is oa afhankelijk van de vindbaarheid. België is geen totaalbeeld, het zijn MP’s en JP’s toevallig gevonden of door een Nederlands gezelschap uitgevoerd.

Johannes Passion

FRIESLAND

zondag 29 maart 2020
JOHANNES PASSION
Bonifatiuskerk  | Olderberkoop | 15.00
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist

zondag 29 maart 2020

JOHANNES PASSION
Trinitatis  | Heerenveen | 15.00
Toonkunstkoor Heerenveen
Dirigent Pauli Yap
Evangelist Leon van Liere

OVERIJSSEL

vrijdag 27 maart 2020
JOHANNES PASSION
Lebuinuskerk  | Deventer | 19.30
Dutch Baroque Vocal Consort & Dutch Baroque Orchestra
Dirigent Gerard de Wit
Evangelist Sebastian Brouwer
zondag 29 maart 2020
JOHANNES PASSION
Hofkerk  | Goor | 15.30
Bach-Werkplaats Diepenheim
Dirigent Yt Nicolai
Evangelist Daniël van Kessel
zondag 29 maart 2020
JOHANNES PASSION
Hofkerk  | Goor | 15.30
Bach-Werkplaats Diepenheim
Dirigent Yt Nicolai
Evangelist Daniël van Kessel
vrijdag 10 april 2020
JOHANNES PASSION
Buitenkerk  | Kampen | 20.00
Arise, Nationaal Symfonisch Kamerorkest
Dirigent Wolfried Kaper
Evangelist

GELDERLAND

zaterdag 21 maart 2020
JOHANNES PASSION
Grote of St Gudulakerk  | Lochem | 20.00
Vocaal Ensemble Lochem, Naska orkest
Dirigent Bas van den Heuvel
Evangelist Seil Kim
zaterdag 21 maart 2020
JOHANNES PASSION
Edesche Concertzaal  | Ede | 19.30
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist
zaterdag 28 maart 2020
JOHANNES PASSION
Grote Kerk  | Ede | 20.00
Vocaal Ensemble Sonante, Amsterdam Corelli Collective
Dirigent Patrick Pranger
Evangelist Edward Ross

FLEVOLAND

vrijdag 20 maart 2020
JOHANNES PASSION
Goede Rede  | Almere-Haven | 19.30
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist
dinsdag 24 maart 2020
JOHANNES PASSION
De Meerpaal  | Dronten | 20.15
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist
woensdag 25 maart 2020
JOHANNES PASSION
t Voorhuys  | Emmeloord | 20.15
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist

UTRECHT

zaterdag 14 maart 2020
JOHANNES PASSION
Joriskerk  | Amersfoort | 19.30
Dutch Baroque Vocal Consort & Dutch Baroque Orchestra
Dirigent Gerard de Wit
Evangelist Adriaan de Koster
zondag 22 maart 2020
JOHANNES PASSION
Dorpskerk  | Abcoude | 15.00
Amici Cantus en Barokorkest Eik en Linde
Dirigent Henk Verhoef
Evangelist Stefan Kennedy
vrijdag 27 maart 2020
JOHANNES PASSION
Pauluskerk  | Baarn | 20.15
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist
vrijdag 27 maart 2020
JOHANNES PASSION
St Jozefkerk  | Leusden | 19.30
Negen solisten
Dirigent Yt Nicolai
Evangelist Daniël van Kessel
zaterdag 28 maart 2020
JOHANNES PASSION
Heilig Hartkerk  | Maarssen |
Utrechts Studenten Koor en Orkest
Dirigent Gilles Michels
Evangelist Filepe Gallagos
zaterdag 28 maart 2020
JOHANNES PASSION
Westerkerk  | Veenendaal |
 
Dirigent Wouter Verhage
Evangelist

” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>Bezoek de site

donderdag 2 april 2020
JOHANNES PASSION
Janskerk  | Utrecht |
Utrechts Studenten Koor en Orkest
Dirigent Gilles Michels
Evangelist Filepe Gallagos
dinsdag 7 april 2020
JOHANNES PASSION
St. Willibrordkerk  | Utrecht | 20.00
Koor en orkest van het Nieuw Bach Ensemble, Collegium Delft
Dirigent Krijn Koetsveld
Evangelist William Knight
woensdag 8 april 2020
JOHANNES PASSION
St Franciscus Xaverius  | Amersfoort | 20.00
Koor en orkest van het Nieuw Bach Ensemble, Collegium Delft
Dirigent Krijn Koetsveld
Evangelist William Knight
zondag 8 maart 2020
JOHANNES PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 20.15
Amsterdams Gemengd Koor
Dirigent Paul Valk
Evangelist Jeroen de Vaal
zondag 15 maart 2020
JOHANNES PASSION
RK Kerk  | Den Burg TEXEL | 15.00
Amici Cantus en Barokorkest Eik en Linde
Dirigent Henk Verhoef
Evangelist Stefan Kennedy

NOORD HOLLAND

maandag 16 maart 2020
JOHANNES PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 20.15
Koor en Orkest Collegium Vocale Gent
Dirigent Philippe Herreweghe
Evangelist Julian Prégardien
vrijdag 20 maart 2020
JOHANNES PASSION
Trefpuntkerk  | Broek op Langedijk | 19.30
Oratoriumkoor Langedijk
Dirigent Hans van Rutten
Evangelist
zaterdag 4 april 2020
JOHANNES PASSION
Adelbertuskerk  | Haarlem | 19.30
kamerkoor Doulce Memoire, Concerto d’Amsterdam, danshuis Haarlem
Dirigent Felix van den Hombergh
Evangelist Bradley Smith
zaterdag 4 april 2020
JOHANNES PASSION
Cantorij Monnickendam
Dirigent Marcel den Dulk
zondag 5 april 2020
JOHANNES PASSION
Adelbertuskerk  | Haarlem | 15.00
kamerkoor Doulce Memoire, Concerto d’Amsterdam, danshuis Haarlem
Dirigent Felix van den Hombergh
Evangelist Bradley Smith
dinsdag 7 april 2020
JOHANNES PASSION
Oosterkerk  | Hoorn | 20.00
Oratoriumvereniging Soli Deo Gloria Hoorn, Florilegium Musicum
Dirigent Marcel Joosen
Evangelist Jan Willem Schaafsma
vrijdag 10 april 2020
JOHANNES PASSION
Waalse Kerk  | Amsterdam | 20.00
Koor en orkest van het Nieuw Bach Ensemble, Collegium Delft
Dirigent Krijn Koetsveld
Evangelist William Knight

ZUID HOLLAND

vrijdag 13 maart 2020
JOHANNES PASSION
Dorpskerk  | Katwijk a/d Rijn | 20.00
COV Excelsior Katwijk, Florilegium Musicum
Dirigent Robert Jan Kamer
Evangelist Stefan Kennedy
zaterdag 28 maart 2020
JOHANNES PASSION
Oudshoornse Kerk  | Alphen a/d Rijn | 20.15
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist
zaterdag 28 maart 2020
JOHANNES PASSION
Oude Kerk  | Zwijndrecht | 20.00
Dutch Baroque Vocal Consort & Dutch Baroque Orchestra
Dirigent Gerard de Wit
Evangelist Sebastian Brouwer

ZEELAND

vrijdag 13 maart 2020
JOHANNES PASSION
Sint Jacobskerk  | Vlissingen | 19.30
Dutch Baroque Vocal Consort & Dutch Baroque Orchestra
Dirigent Gerard de Wit
Evangelist Adriaan de Koster
zaterdag 28 maart 2020
JOHANNES PASSION
 | Middelharnis | 19.30
COV Laudando en Barokorkest Eik en Linde
Dirigent Rinus Verhage
Evangelist Stefan Kennedy
vrijdag 10 april 2020
JOHANNES PASSION
Zeeuwse Concertzaal  | Middelburg | 19.30
KOV Middelburg, Nationaal Symfonisch Kamerorkest
Dirigent Arno van Wijk
Evangelist

NOORD BRABANT

zondag 29 maart 2020
JOHANNES PASSION
Martinuskerk  | Breda | 15.00
Bachkoor Brabant en Barokorkest Florilegium Musicum
Dirigent Geert van den Dungen
Evangelist
donderdag 2 april 2020
JOHANNES PASSION
Theater aan de Parade  | Den Bosch | 19.00
Vocaal Ensemble MUSA, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Peter Dijkstra
Evangelist Fabio Trümpy
vrijdag 3 april 2020
JOHANNES PASSION
Chassé Theater  | Breda | 19.00
Vocaal Ensemble MUSA, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Peter Dijkstra
Evangelist Fabio Trümpy
zaterdag 4 april 2020
JOHANNES PASSION
Muziekgebouw  | Eindhoven | 19.00
Vocaal Ensemble MUSA, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Peter Dijkstra
Evangelist Fabio Trümpy
donderdag 9 april 2020
JOHANNES PASSION
Heilige Moeder Gods Kerk  | Breda | 20.00
Projectkoor Personare, barokorkest Collegium Delft
Dirigent Ad van Unen
Evangelist Joost van Velzen
vrijdag 10 april 2020
JOHANNES PASSION
St Willibrorduskerk  | Eersel | 20.15
Kempisch Kamerkoor, Barkorkest La Sorpresa
Dirigent Cees Wouters
Evangelist Jan Caals

LIMBURG

zondag 22 maart 2020
JOHANNES PASSION
St Bartholomeuskerk  | Beek | 15.00
Apollo Ensemble met 8 zangers
Dirigent David Rabinovich
Evangelist
vrijdag 10 april 2020
JOHANNES PASSION
St Janskerk  | Maastricht | 20.00
Kamerkoor Maastricht
Dirigent Ludo Claesen
Evangelist

Matthäus Passion

GRONINGEN

zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
SPOT/De Oosterpoort  | Groningen | 19:00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Martinikerk  | Groningen | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Oosterpoort  | Groningen | 19.30
Noord Nederlands Concert Koor & Orkest
Dirigent Reinhard Goebel
Evangelist Benjamin Glaubitz
Kinderkoor Roder Jongenskoor
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Kerk  | Groningen | 19.00
De Nieuwe Philharmonie Utrecht
Dirigent Johannes Leertouwer
Evangelist Stefan Kennedy
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Martinikerk  | Groningen | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts

FRIESLAND

zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Lawei  | Drachten | 14.00
Noord Nederlands Concert Koor & Orkest
Dirigent Reinhard Goebel
Evangelist Benjamin Glaubitz
Kinderkoor Roder Jongenskoor
maandag 6 april 2020
MATTHÄUS PASSION
RK Kerk  | Sint Nicolaasga | 19.15
Noord Nederlands Kamerkoor & Nationaal Symfonisch Orkest
Dirigent Jan Vermaning
Evangelist Erik Slik
Kinderkoor scholieren van de gemeente ‘De Fryske Marren’
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Martinikerk  | Bolsward | 19.00
Oratoriumvereniging Bolsward & barokorkest Eik en Linde
Dirigent Pauli Yap
Evangelist Marcel Reijans
Kinderkoor Sint Vitus Leeuwarden
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Harmonie  | Leeuwarden | 19.30
Noord Nederlands Concert Koor & Orkest
Dirigent Reinhard Goebel
Evangelist Benjamin Glaubitz
Kinderkoor Roder Jongenskoor
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Jacobijner Kerk  | Leeuwarden | 19.30
NHL Stendenkoor, Nationaa Symfonisch Kamerorkest
Dirigent Hans de Wilde
Evangelist
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Martinikerk  | Bolsward | 19.00
Oratoriumvereniging Bolsward & barokorkest Eik en Linde
Dirigent Pauli Yap
Evangelist Marcel Reijans
Kinderkoor Sint Vitus Leeuwarden

DRENTHE

maandag 2 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
De Nieuwe Kolk  | Assen | 19.30
Noord Nederlands Concert Koor & Orkest
Dirigent Reinhard Goebel
Evangelist Benjamin Glaubitz
Kinderkoor Roder Jongenskoor
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Schouwburg Ogterop  | Meppel | 19.30
NHL Stendenkoor, Nationaa Symfonisch Kamerorkest
Dirigent Hans de Wilde
Evangelist
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Atlastheater  | Emmen | 19.30
Noord Nederlands Concert Koor & Orkest
Dirigent Reinhard Goebel
Evangelist Benjamin Glaubitz
Kinderkoor Roder Jongenskoor
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Emmen | 19.30
Toonkunstkoor Emmen & Musica Michaelis
Dirigent Iassen Raykov
Evangelist
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Hoofdstraatkerk  | Hoogeveen | 13.30
Toonkunstkoor Hoogeveen, Van Wassenaerconsort
Dirigent Tjalling Wijnstra
Evangelist Henk Gunneman
Kinderkoor Jeugdkoor Viva la Musica

OVERIJSSEL

donderdag 19 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Dominicanenkerk  | Zwolle | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
maandag 30 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
De Spiegel  | Zwolle | 19.30
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
woensdag 1 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Dominicanenkerk  | Zwolle | 19:00
Toonkunstkoor Caecilia en het Orkest van het Oosten
Dirigent Iassen Raykov
Evangelist Seil Kim
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Plechelmusbasiliek  | Oldenzaal | 19.00
Consensus Vocalis, Phion Orkest
Dirigent Jos van Veldhoven
Evangelist Andreas Post
Kinderkoor Stadsjongenskoor Oldenzaal
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Wilminktheater  | Enschede | 19.00
Consensus Vocalis, Phion Orkest
Dirigent Jos van Veldhoven
Evangelist Andreas Post
Kinderkoor Stadsjongenskoor Oldenzaal
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Kerk  | Kampen | 19.30
Ars Musica Concertkoor en Orkest
Dirigent Patrick van der Linden
Evangelist Jan van Elsacker
Kinderkoor Ars Musica Koorschool
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Bergkerk  | Deventer | 18.45
Deventer Vocaal Ensemble, Nieuw Vocaal Ensemble, Barokorkest Concerto d` Amsterdam,
Dirigent Klaas Stok
Evangelist Anders Dahlin
Kinderkoor Stadsjongenskoor Oldenzaal
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Bergkerk  | Deventer | 18.45
Deventer Vocaal Ensemble, Nieuw Vocaal Ensemble, Barokorkest Concerto d` Amsterdam,
Dirigent Klaas Stok
Evangelist Anders Dahlin
Kinderkoor Stadsjongenskoor Oldenzaal
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Bergkerk  | Deventer | 18.45
Deventer Vocaal Ensemble, Nieuw Vocaal Ensemble, Barokorkest Concerto d` Amsterdam,
Dirigent Klaas Stok
Evangelist Anders Dahlin
Kinderkoor Stadsjongenskoor Oldenzaal

GELDERLAND

vrijdag 6 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Elburg | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
vrijdag 13 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Apeldoorn | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes

” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>Bezoek de site

vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Apeldoorn | 19:00
Bachkoor Apeldoorn & Het Gelders Orkest
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
Kinderkoor Sacramentskoor Breda
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Lochem | 19.30
Bachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest
Dirigent Gijs Lenaars
Evangelist Mikael Stenbaek
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Musis Arnhem  | Arnhem | 19.00
Toonkunstkoor Arnhem, Het Gelders Orkest
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Sint Maartenskerk  | Zaltbommel | 19.30
Brabants Kamerkoor
Dirigent Rienk Bakker
Evangelist
Kinderkoor Koorschool Senta
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Musis Arnhem  | Arnhem | 14:00
Toonkunstkoor Arnhem, Het Gelders Orkest
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Stevenskerk  | Nijmegen | 14.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Stevenskerk  | Nijmegen | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
maandag 6 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Musis Arnhem  | Arnhem | 19.30
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Vereeniging  | Nijmegen | 19.30
Bachkoor Nijmegen & Het Gelders Orkest
Dirigent Rob Vermeulen
Evangelist Andreas Post
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Eusebiuskerk  | Arnhem | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
St Werenfriduskerk  | Ziewent | 19.30
Vocaal Ensemble Ex Arte, Concentus Cantzione, La Sorpresa
Dirigent Emile Engel
Evangelist Johannes Weiss
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Hanzehof  | Zutphen | 19.30
Toonkunst Zutphen
Dirigent Hans Lamers
Evangelist

FLEVOLAND

donderdag 26 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
KAF  | Almere | 19.30
Toonkunst Rotterdam, Collegium Delft
Dirigent Maria van Nieukerken
Evangelist Gerben Houba
Kinderkoor 200 schoolkinderen

UTRECHT

zaterdag 7 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Bergkerk  | Amersfoort | 14.00
Bach Ensemble Amsterdam
Dirigent Paulien Kostense
Evangelist Stephan Adriaens
zaterdag 14 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Koninklijk Concertkoor Hosanna
Dirigent Gerben Budding
Evangelist
zaterdag 14 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Janskerk  | Utrecht | 15.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
vrijdag 20 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
St Martinuskerk  | Amersfoort | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
St Joriskerk  | Amersfoort | 19.30
Toonkunst Amersfoort, Nationaal Symfonisch Kamerorkest
Dirigent Bas van den Heuvel
Evangelist
zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of St Michaelskerk  | Oudewater | 19.30
Ars Musica Concertkoor en Orkest
Dirigent Patrick van der Linden
Evangelist Jan van Elsacker
Kinderkoor Jong Meisjeskoor & Koorschool
zondag 29 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Janskerk  | Utrecht | 15.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
woensdag 1 april 2020
MATTHÄUS PASSION
TivoliVredenburg  | Utrecht | 19.00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nicolaïkerk  | Utrecht | 15.00
Vocalisten en instrumentalisten Ribattuta Musica
Dirigent Andreas Küppers
Evangelist
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
OLV Kerk  | Bilthoven |
Dudok Koor en Orkest
Dirigent Johan Rooze
Evangelist Erik Jansen
maandag 6 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Evangelische Broedergemeente  | Zeist | 19.00
Ars Musica Concertkoor en Orkest
Dirigent Patrick van der Linden
Evangelist Jan van Elsacker
Kinderkoor Ars Musica Koorschool
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
TivoliVredenburg  | Utrecht | 19.00
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Jacobikerk  | Utrecht | 13.30
De Nieuwe Philharmonie Utrecht
Dirigent Johannes Leertouwer
Evangelist Stefan Kennedy
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Jacobikerk  | Utrecht | 13.30
De Nieuwe Philharmonie Utrecht
Dirigent Johannes Leertouwer
Evangelist Stefan Kennedy
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
St Johannes de Doperkerk  | Breukelen | 14.30
Inwoners van de regio Stichtse Vecht, zowel kinderen als volwassenen
Dirigent Marion Bluthard
Evangelist Leon van Liere
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Janskerk  | Utrecht | 13.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts

NOORD HOLLAND

zaterdag 7 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zondag 8 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Alkmaar | 15.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
vrijdag 13 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
KCOV Amsterdam, Promenadeorkest
Dirigent Frank Hameleers
Evangelist Leon van Liere
Kinderkoor Koorschool Midden-Gelderland
zaterdag 14 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Kruiskerk  | Amstelveen | 19.00
Bach Ensemble Amsterdam
Dirigent Paulien Kostense
Evangelist Stephan Adriaens
zondag 15 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Singelkerk  | Amsterdam | 14.00
Bach Ensemble Amsterdam
Dirigent Paulien Kostense
Evangelist Falco van Loon
zondag 15 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 14.15
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zondag 22 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Westerkerk  | Amsterdam | 14.00
Vocaal Ensemble Fioretto, Het Promenade Orkest
Dirigent Thijs Kramer
Evangelist Marten Smeding
Kinderkoor Jeugdkoor Waterland
woensdag 1 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Kruiskerk  | Amstelveen | 15.00
projectkoor
Dirigent Wouter van der Braak
donderdag 2 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
Koor en Orkest Collegium Vocale Gent
Dirigent Philippe Herreweghe
Evangelist Julian Prégardien
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Kerk  | IJmuiden | 19.30
COV IJmuiden, koor en orkest Eik en Linde
Dirigent Henk Verhoef
Evangelist Tigran Matinyan
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.00
Laurens Collegium Rotterdam, Koninklijk Concertgebouw Orkest
Dirigent Trevor Pinnock
Evangelist Maximillian Schmitt
Kinderkoor Nationaal Kinderkoor
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Muziekgebouw aan ’t IJ  | Amsterdam | 19.30
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Hilversum |
Dudok Koor en Orkest
Dirigent Johan Rooze
Evangelist Erik Jansen
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 14.15
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Philharmonie  | Haarlem | 14.00
Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest
Dirigent Boudewijn Jansen
Evangelist Seil Kim
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Muziekgebouw aan ’t IJ  | Amsterdam | 14.00
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
St Jansbasiliek  | Laren | 14.30
Choir of Clare College Cambridge, Tarisio Consort
Dirigent Graham Ross
Evangelist Michael Stenback
Kinderkoor Kinderkoor Midden-Gelderland
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Naarden | 14:30
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 12.00
Laurens Collegium Rotterdam, Koninklijk Concertgebouw Orkest
Dirigent Trevor Pinnock
Evangelist Maximillian Schmitt
Kinderkoor Nationaal Kinderkoor
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
KCOV Excelsior, Hollland Symfonie Orkest
Dirigent Ger Vos
Evangelist Gerben Houba
Kinderkoor Kinderkoor van Koorschool Midden-Gelderland
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
St Vituskerk  | Hilversum | 19.30
Bachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest
Dirigent Gijs Lenaars
Evangelist Mikael Stenbaek
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Westerkerk  | Amsterdam | 19.30
De Nieuwe Philharmonie Utrecht
Dirigent Johannes Leertouwer
Evangelist Stefan Kennedy
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Naarden | 19:00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor leo
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
RIAS Kammerchor, Akademie für Alte Musik Berlin
Dirigent Justin Doyle
Evangelist Sebastian Kohlhepp
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Naarden | 19.00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Oude Kerk  | Huizen |
Projectkoor voor en door Huizers, regio barokorkest
Dirigent Wouter Verhage
Evangelist
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Waalse Kerk  | Amsterdam | 19.30
Vocalisten en instrumentalisten Ribattuta Musica
Dirigent Andreas Küppers
Evangelist
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Naarden | 19.00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest
Dirigent Boudewijn Jansen
Evangelist Seil Kim
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Edam | 19:30
Matthäus Koor Edam, Accademia Amsterdam
Dirigent Fokko Oldenhuis
Evangelist Ludwig van Gijsegem
Kinderkoor Kinderkoor Academy of Vocal Arts
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Westerkerk  | Enkhuizen | 19.00
koor en orkest Barokensemble Eik en Linde
Dirigent Henk Verhoef
Evangelist Tigran Matinyan
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Naarden | 11.30
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Philharmonie  | Haarlem | 19:30
COV Haarlem, Holland Symfonie Orkest
Dirigent Piet Hulsbos
Evangelist Falco van Loon
Kinderkoor kinderkoor St Bavo Koorschool
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Monnickendam | 14.00
VU-kamerkoor en Barokensemble Eik en Linde
Dirigent Henk Verhoef
Evangelist Tigran Matinyan
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Duif  | Amsterdam |
Dudok Koor en Orkest
Dirigent Johan Rooze
Evangelist Erik Jansen
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Naarden | 11.30
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Dordrecht | 14.30
Bach Ensemble Amsterdam
Dirigent Paulien Kostense
Evangelist Falco van Loon
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
zondag 12 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 14.15
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
zondag 12 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Amsterdam | 19.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts

ZUID HOLLAND

zaterdag 14 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Kerk  | Den Haag | 19.00
Academy of Vocal Arts
Dirigent Silvère van Lieshout
Evangelist Jan-Martin Mächler
Kinderkoor Haags Kinderkoor
zaterdag 21 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Marekerk  | Leiden | 15.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
donderdag 26 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Hooglandse Kerk  | Leiden | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
De Doelen  | Rotterdam | 19.30
Toonkunst Rotterdam, Collegium Delft
Dirigent Maria van Nieukerken
Evangelist Gerben Houba
Kinderkoor 200 schoolkinderen
zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Laurenskerk  | Rotterdam | 14.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zaterdag 28 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Laurenskerk  | Rotterdam | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
zondag 29 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
St Catharijnekerk  | Brielle | 15.30
Collegium Vocale Briela, Barokorkest Concerto d’Amsterdam
Dirigent Peter de Groot
Evangelist Nico van der Meel
Kinderkoor Haags matrozenkoor
woensdag 1 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Sint Janskerk  | Schiedam | 19.00
Schiedams Bachkoor, Holland Orkest Combinatie
Dirigent Bas van Houte
Evangelist
donderdag 2 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Doelen  | Rotterdam | 19.30
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Sint Janskerk  | Gouda | 19.30
Vocalisten en instrumentalisten Ribattuta Musica
Dirigent Andreas Küppers
Evangelist
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Badkapel  | Scheveningen | 19.30
Haags Barokgezelschap
Dirigent Gilles Michels
Evangelist Bart van Lieshout
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Sint Laurenskerk  | Rotterdam | 19.30
De Nieuwe Philharmonie Utrecht
Dirigent Johannes Leertouwer
Evangelist Stefan Kennedy

3c ZH

vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Dorpskerk  | Katwijk a/d Rijn | 19.30
COK Hallelujah
Dirigent Marcel den Dulk
Evangelist
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Marekerk  | Leiden | 15.00
Vocalisten en instrumentalisten Ribattuta Musica
Dirigent Andreas Küppers
Evangelist
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Badkapel  | Scheveningen | 19.30
Haags Barokgezelschap
Dirigent Gilles Michels
Evangelist Bart van Lieshout
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Sint Laurenskerk  | Rotterdam | 10:30
Laurenscantorij & Laurensorkest
Dirigent Wiecher Mandemaker
Evangelist
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Doelen  | Rotterdam | 19.30
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Pieterskerk  | Leiden | 19.30
COV Ex Animo, Holland Orkest Combinatie
Dirigent Wim de Ru
Evangelist Laurens-Alexander Wyns
Kinderkoor Klynkoor Academie Noordwijk b+c
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Kerk  | Delft | 19.30
Bachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest
Dirigent Gijs Lenaars
Evangelist Mikael Stenbaek
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Pieterskerk  | Leiden | 19.30
Nederlands Kamerkoor, Residentie Orkest
Dirigent Matthew Halls
Evangelist
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Doelen  | Rotterdam | 19.30
Laurens Collegium Rotterdam, Rotterdams Philharmonisch Orkest
Dirigent Peter Dijkstra
Evangelist Maximilian Schmitt
Kinderkoor Nationaal Jongenskoor
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Oude of Martinikerk  | Voorburg | 13.00
Vocalisten en instrumentalisten Ribattuta Musica
Dirigent Andreas Küppers
Evangelist
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Nieuwe Kerk  | Delft | 11.30
Bachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest
Dirigent Gijs Lenaars
Evangelist Mikael Stenbaek
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Pieterskerk  | Leiden | 11.30
Nederlands Kamerkoor, Residentie Orkest
Dirigent Matthew Halls
Evangelist
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Doelen  | Rotterdam | 19.30
Laurens Collegium Rotterdam, Rotterdams Philharmonisch Orkest
Dirigent Peter Dijkstra
Evangelist Maximilian Schmitt
Kinderkoor Nationaal Jongenskoor
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Den Haag | 14.30
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Den Haag | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Gorinchem | 13:30
COV Gorkum, Barokorkest Florilegium Musicum
Dirigent Toon de Graaf
Evangelist Peter Vos
Kinderkoor Jongenskoor Sacramentskoor Breda
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Zuiderstrandtheater  | Den Haag | 19.00
Residentie Bachkoor, Residentie Orkest
Dirigent Matthew Halls
Evangelist Benedikt Kristiansson
Kinderkoor Haags Matrozenkoor
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Doelen  | Rotterdam | 19.30
Laurens Collegium Rotterdam, Rotterdams Philharmonisch Orkest
Dirigent Peter Dijkstra
Evangelist Maximilian Schmitt
Kinderkoor Nationaal Jongenskoor

ZEELAND

vrijdag 20 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
H. Willibrordus Basiliek  | Hulst | 14:00
Koninklijke Gentse Oratorium Vereniging
Dirigent Jan Vuye
Evangelist
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Sint-Baafskerk  | Aardenburg | 14:00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir

NOORD BRABANT

vrijdag 27 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Jh Bosch Artcenter  | Den Bosch | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Adrian Fernandes
zondag 29 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Muziekgebouw Frits Philips  | Eindhoven | 14.15
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
dinsdag 31 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote Kerk  | Den Bosch | 19.30
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
dinsdag 31 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertzaal  | Tilburg | 19.30
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Stadsklooster San Damiano  | Den Bosch | 19.00
Philips Philharmonisch Koor, kamerorkest Alveare
Dirigent Beni Csillag
Evangelist Maarten van den Hoven
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Lidwinakerk  | Best | 19.00
Philips Philharmonisch Koor, kamerorkest Alveare
Dirigent Beni Csillag
Evangelist Maarten van den Hove
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Klooster zusters Franciscanessen  | Veghel | 14.00
Philips Philharmonisch Koor, kamerorkest Alveare
Dirigent Beni Csillag
Evangelist Maarten van den Hove
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
St Petruskerk  | Oisterwijk | 15.00
Bachkoor Brabant en Barokorkest Florilegium Musicum
Dirigent Geert van den Dungen
Evangelist
zondag 5 april 2020
MATTHÄUS PASSION
St Willibrorduskerk  | Deurne | 14.00
Koor en orkest Barokensemble Eik en Linde
Dirigent Henk Verhoef
Evangelist Tigran Matinyan
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Onze-Lieve-Vrouwekerk  | Breda | 19.00
Bachkoor Brabant en Barokorkest Florilegium Musicum
Dirigent Geert van den Dungen
Evangelist
Kinderkoor Jongenskoor Sacramentskerk Breda
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Catharinakerk  | Eindhoven | 19.00
The Bach Choir&Orchestra of the Netherlands
Dirigent Pieter Jan Leusink
Evangelist Robert Luts
woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Lambertuskerk  | Wouw (Oudenbosch) | 19.00
Bachkoor Brabant en Barokorkest Florilegium Musicum
Dirigent Geert van den Dungen
Evangelist Adriaan de Koster
Kinderkoor Jongenskoor Sacramentskerk Breda
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Catharijnekerk  | Heusden | 19:00
Vocaal Ensemble Markant, Kamerorkest Concerto Brabant
Dirigent Bernhard Touwen
Evangelist Marcus Ullman
Kinderkoor Maasstedelijk Jongens- en Meisjeskoor
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Grote of Catharijnekerk  | Heusden | 11.00
Vocaal Ensemble Markant, Kamerorkest Concerto Brabant
Dirigent Bernhard Touwen
Evangelist Marcus Ullman
Kinderkoor Maasstedelijk Jongens- en Meisjeskoor
zaterdag 11 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Muziekgebouw  | Eindhoven | 19.00
Koor Studium Chorale, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Stephan MacLeod
Evangelist Benjamin Hulett
Kinderkoor Schola Cantorum Puerorum

LIMBURG

woensdag 8 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Theater aan het Vrijthof  | Maastricht | 19.30
Koor Studium Chorale, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Stephan MacLeod
Evangelist Benjamin Hulett
Kinderkoor Schola Cantorum Puerorum
donderdag 9 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Parkstad Limburg Theaters  | Heerlen | 19.00
Koor Studium Chorale, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Stephan MacLeod
Evangelist Benjamin Hulett
Kinderkoor Schola Cantorum Puerorum
vrijdag 10 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Maaspoort  | Venlo | 19.00
Koor Studium Chorale, Philharmonie Zuidnederland
Dirigent Stephan MacLeod
Evangelist Benjamin Hulett
Kinderkoor Schola Cantorum Puerorum

BELGIË

vrijdag 27 maart 2020
MATTHÄUS PASSION
Domein Amerloo  | Amerloo | 19:00
Nederlandse Bachvereniging
Dirigent Leonardo Garcia Alarcón
Evangelist Thomas Hobbs
Kinderkoor Kampen Boys Choir
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
De Singel  | Antwerpen | 20.00
Cappella Amsterdam, Orkest van de Achttiende Eeuw
Dirigent Daniel Reuss
Evangelist Thomas Walker
vrijdag 3 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Brugge | 19.00
Vox Luminis & Freiburger Barockorchester
Dirigent Lionel Meunier
Evangelist Raphaël Höhn
zaterdag 4 april 2020
MATTHÄUS PASSION
Concertgebouw  | Brugge | 19.00
Vox Luminis & Freiburger Barockorchester
Dirigent Lionel Meunier
Evangelist Raphaël Höhn
dinsdag 7 april 2020
MATTHÄUS PASSION
OLV St Pieterskerk  | Gent | 19.30
Koninklijke Gentse Oratorium Vereniging
Dirigent Jan Vuye
Evangelist

Overig

GRONINGEN

woensdag 18 maart 2020
MP semi-scenisch
Petrus en Pauluskerk  | Loppersum | 19.30
Luthers Bach Ensemble
Dirigent Tymen Jan Bronda
Evangelist William Knight
Kinderkoor Roder Jongenskoor
vrijdag 20 maart 2020
MP semi-scenisch
Der Aa-kerk  | Groningen | 19.30
Luthers Bach Ensemble
Dirigent Tymen Jan Bronda
Evangelist William Knight
Kinderkoor Roder Jongenskoor
zaterdag 28 maart 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Koepelkerk  | Sappemeer | 20.00
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)

FRIESLAND

donderdag 19 maart 2020
MP semi-scenisch
Martinikerk  | Sneek | 19.30
Luthers Bach Ensemble
Dirigent Tymen Jan Bronda
Evangelist William Knight
Kinderkoor Roder Jongenskoor
zondag 29 maart 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Posthuistheater  | Heerenveen | 15.00
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
woensdag 8 april 2020
Kinder Mattheus
RK Kerk  | Joure | 15.30
Noord Nederlands Kamerkoor & Nationaal Symfonisch Orkest
Dirigent Jan Vermaning
Evangelist Marieke Koopman vertelt

DRENTHE

zaterdag 21 maart 2020
MP semi-scenisch
Jozefkerk  | Assen | 19.30
Luthers Bach Ensemble
Dirigent Tymen Jan Bronda
Evangelist William Knight
Kinderkoor Roder Jongenskoor

OVERIJSSEL

maandag 6 april 2020
MP meezingkoralen en -koren
Grote Kerk  | Almelo | 20.00
Sursum Corda Almelo
Dirigent Eric Kotterink
Evangelist
zaterdag 11 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Theater Hof 88  | Almelo | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)

GELDERLAND

zondag 8 maart 2020
Mini Matthäus (kortere versie)
Maria Geboortekerk  | Driel |
Mini Matthäus Ensemble (9 zangers + pianist)
Dirigent Henk Westland
Evangelist Walther Deubel
donderdag 12 maart 2020
Matteüs Junior (9+)
Koepelkerk  | Arnhem | 18.30
Toonkunst Arnhem & Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
donderdag 12 maart 2020
Matteüs Junior (9+)
Koepelkerk  | Arnhem | 20.30
Toonkunst Arnhem & Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
vrijdag 13 maart 2020
Matteüs Junior (9+)
Koepelkerk  | Arnhem | 18.30
Toonkunst Arnhem & Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
vrijdag 13 maart 2020
Matteüs Junior (9+)
Koepelkerk  | Arnhem | 20.30
Toonkunst Arnhem & Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zaterdag 14 maart 2020
Matteüs Junior (9+)
Koepelkerk  | Arnhem | 18.30
Toonkunst Arnhem & Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zaterdag 14 maart 2020
Matteüs Junior (9+)
Koepelkerk  | Arnhem | 20.30
Toonkunst Arnhem & Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
vrijdag 20 maart 2020
Matteüs Junior
Grote Kerk  | Apeldoorn | 18.30
Bachkoor Apeldoorn, Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
vrijdag 20 maart 2020
Matteüs Junior
Grote Kerk  | Apeldoorn | 20.30
Bachkoor Apeldoorn, Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zaterdag 21 maart 2020
Matteüs Junior
Grote Kerk  | Apeldoorn | 18.30
Bachkoor Apeldoorn, Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zaterdag 21 maart 2020
Matteüs Junior
Grote Kerk  | Apeldoorn | 20.30
Bachkoor Apeldoorn, Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zondag 22 maart 2020
Matteüs Junior
Grote Kerk  | Apeldoorn | 13.00
Bachkoor Apeldoorn, Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zondag 22 maart 2020
Matteüs Junior
Grote Kerk  | Apeldoorn | 15.00
Bachkoor Apeldoorn, Muziektheater De Plaats
Dirigent Joop Schets
Evangelist Leon van Liere
zondag 22 maart 2020
MP semi-scenisch
Martinikerk  | Doesburg | 15.00
Luthers Bach Ensemble
Dirigent Tymen Jan Bronda
Evangelist William Knight
Kinderkoor Roder Jongenskoor
zaterdag 4 april 2020
Markus Passion JS Bach
Grote Kerk  | Harderwijk |
COV Noord-West Veluwe, Cappella Maria Barbara
Dirigent Jurriaan Grootes
Evangelist Stephan Adriaens
zondag 5 april 2020
JP versie 1725
Grote of Barbarakerk  | Culemborg | 19.00
Barbaracantorij
Dirigent Marijn Slappendel
Evangelist

UTRECHT

zaterdag 21 maart 2020
JP Meezingdag
Geertekerk  | Utrecht | 9.30
Scratchkoor, Capella Passionata
Dirigent Madeleine Ingen Housz
Evangelist Steven van Gils
zaterdag 21 maart 2020
MP kleine bezetting
Grote Kerk  | Vianen | 19.30
Cantus Kamerkoor, Orion Barokorkest
Dirigent Sietse van Wijgerden
Evangelist Bart van Lieshout
Kinderkoor Neander jongenskoor
zondag 5 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Beauforthuis  | Austerlitz | 18.30
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
vrijdag 10 april 2020
MP Meezingdag
Geertekerk  | Utrecht | 9.30
Scratchkoor, Capella Passionata
Dirigent Madeleine Ingen Housz
Evangelist Sebastian Brouwer
zondag 12 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Bibliotheek Z-O-U-T  | Leersum |
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)

NOORD HOLLAND

zaterdag 14 maart 2020
MP scratch
Agathakerk  | Beverwijk | 9.30
Scratchkoor, Symfonie Orkest Haerlem
Dirigent Paul Valk
Evangelist Sebastian Brouwer
zondag 15 maart 2020
Mini Matthäus (kortere versie)
Het Plein  | West Graftdijk |
Mini Matthäus Ensemble (9 zangers + pianist)
Dirigent Henk Westland
Evangelist Walther Deubel
zaterdag 21 maart 2020
MP Scratch
Dominicuskerk  | Amsterdam | 10.00
Scratchkoor
Dirigent Martin van der Brugge
Evangelist ds David Schiethart (vertelt)
woensdag 1 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Cool Kunst en Cultuur  | Heerhugowaard | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
zaterdag 4 april 2020
MP Meezingdag
Dominicuskerk  | Amsterdam | 10.30
Scratchkoor, Capella Passionata
Dirigent Madeleine Ingen Housz
Evangelist Sebastian Brouwer
Kinderkoor Kinderkoor vrije school Zeist
zaterdag 4 april 2020
MP Nederlandse hertaling Jan Rot
Grote Kerk  | Alkmaar | 19:00
Alkmaarse Oratorium Vereniging
Dirigent Johan Akerboom
Evangelist Falco van Loon
Kinderkoor Koorschool St Bavo
woensdag 8 april 2020
MP hoogtepunten + verhalen van mensen met dementie
Verhalenhuis  | Haarlem | 20.00
Participatiekoor Haarlem, Clavis jeugdstrijkersensemble
Dirigent Felix van den Hombergh
Evangelist
donderdag 9 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Kleine Komedie  | Amsterdam | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
vrijdag 10 april 2020
JP in cantatedienst
Westerkerk  | Amsterdam | 19.30
Westerkerkkoor en Ensemble ’t Kabinet
Dirigent JanJoost van Elburg
Evangelist
zondag 12 april 2020
Zapp Mattheus (8+)
Muziekgebouw aan ’t IJ  | Amsterdam | 13.30
Amsterdam Bach Consort + twee vertellers
Dirigent Niek Idelenburg
Evangelist
zondag 12 april 2020
Zapp Mattheus (8+)
Muziekgebouw aan ’t IJ  | Amsterdam | 15.30
Amsterdam Bach Consort + twee vertellers
Dirigent Niek Idelenburg
Evangelist

ZUID HOLLAND

zondag 16 februari 2020
JP scratch
Pieterskerk  | Leiden | 19.30
scratchkoor
Dirigent Paul Valk
Evangelist Falco van Loon
zaterdag 14 maart 2020
MP Meezing
Laurenskerk  | Rotterdam | 19.00
Toonkunst Rotterdam, Collegium Delft
Dirigent Maria van Nieukerken
Evangelist

” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>Bezoek de site

zaterdag 21 maart 2020
Matthäus aan de Maas hoogtepunten
Ahoy  | Rotterdam | 20.00
2.000 scratch zangers, Ars Musica Orkest
Dirigent Patrick van der Linden
Evangelist
zondag 22 maart 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Theater het Kruispunt  | Barendrecht | 14.30
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
donderdag 2 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Warenaar Theaterzaal  | Wassenaar | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
vrijdag 3 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Evertshuis  | Bodegraven | 20.00
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
vrijdag 10 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Zuiderstrandtheater  | Den Haag | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
vrijdag 10 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Walhalla Theater  | Rotterdam | 14.00
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)

ZEELAND

zaterdag 4 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Diekhuus  | Middelharnis | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
woensdag 8 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
Stadsgehoorzaal  | Vlaardingen | 20.30
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)

NOOR BRABANT

zaterdag 4 januari 2020
JP gratis try out
Grote Kerk  | Den Bosch | 19.30
Utrechts Studenten Koor en Orkest
Dirigent Gilles Michels
Evangelist Filepe Gallagos
zondag 22 maart 2020
MP meezing
Muziekgebouw Frits Philips  | Eindhoven | 18.30
scratchkoor, Philips’ Philharmonisch Koor (steunkoor), kamerorkest Alvaere
Dirigent Béni Csillag
Evangelist
vrijdag 27 maart 2020
MP kleine bezetting
Grote Kerk  | Woudrichem | 19.30
Cantus Kamerkoor, Orion Barokorkest
Dirigent Sietse van Wijgerden
Evangelist Bart van Lieshout
Kinderkoor Neander jongenskoor
zondag 29 maart 2020
Mini Matthäus (kortere versie)
Protestantse Kerk  | Oosterhout | 15.00
Mini Matthäus Ensemble (9 zangers + pianist)
Dirigent Henk Westland
Evangelist Walther Deubel
dinsdag 7 april 2020
MP in tango-setting, vertaling Jan Rot
St Martinuskerk  | Cuijk | 20.15
Tango Extremo
Dirigent Tanya Schaap
Evangelist Jan Rot (vertelt)
donderdag 9 april 2020
JP junior
OLV ten hemel opneming kerk  | Reusel | 13.00
Kempisch Kamerkoor, Barkorkest Concerto Barocco
Dirigent Cees Wouters
Evangelist Bastiaan de Zwitser (verteller)
donderdag 9 april 2020
JP verkort met uitleg voor volwassenen
OLV ten hemel opneming kerk  | Reusel | 20.00
Kempisch Kamerkoor, Barkorkest Concerto Barocco
Dirigent Cees Wouters
Evangelist Jan van Elsacker